نرم افزارهای پرکاربرد در تعمیر گوشی آیفون

برای تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری در گوشی های آیفون و بقیه دستگاه های اپل از برنامه های متعددی استفاده می ش

توسط مدیر سایت در 17 آبان 1402

برای تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری در گوشی های آیفون و بقیه دستگاه های اپل از برنامه های متعددی استفاده می شود. در این بخش با معرفی نرم افزار های پر کاربرد در تعمیر گوشی آیفون، ویژگی هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. نرم افزار های پر کاربرد در تعمیر گوشی آیفون شامل موارد زیر است:

    نرم افزار FoneDog Toolkit For iOS
    نرم افزار Joyoshare UltFix
    نرم افزار TunesKit iOS System Recovery
    نرم افزار 3uTools

نرم افزار FoneDog Toolkit For iOS

یکی از نرم افزار های مورد استفاده برای تعمیرات دستگاه های اپل مانند آیفون و آیپد نرم افزار FoneDog Toolkit For iOS می باشد. در برخی موارد که گوشی آیفون شما به هر دلیلی خراب شده و به طور مرتب هنگ می کند یا این که رمز گوشی خود را فراموش کرده اید می توانید بدون مراجعه به مراکز تعمیرات گوشی آیفون، به راحتی به تعمیر گوشی خود بپردازید.

این نرم افزار بر روی کامپیوتر نصب شده و به شما امکان تعمیر گوشی خود در خانه و محل کار را می دهد. پس از نصب نرم افزار FoneDog Toolkit For iOS بر روی کامپیوتر کافی است موبایل خود را بع دستگاه متصل نمایید. در قدم اول پس از راه اندازی نرم افزار، به تشخیص خرابی گوشی آیفون پرداخته و اعلانی مبنی بر عادی بودن یا نبودن تلفن همراه نمایش می دهد.

در صورت عادی نبودن و خرابی گوشی آیفون دو راه برای تعمیر گوشی از طریق نرم افزار FoneDog Toolkit For iOS وجود دارد. راه اول مربوط به حالت استاندارد یا Standard Mode بوده که به تعمیر گوشی بدون از دست دادن اطلاعات می پردازد. اما در مواقعی که مشکل به وجود آمده پیچیده باشد، تلفن همراه با حالت استاندارد تعمیر نشده و باید با حالت پیشرفته یا Advanced Mode به تعمیر گوشی آیفون پرداخت. در این حالت تمام اطلاعات موجود در گوشی حذف می شود. بنابراین توصیه می شود قبل از استفادخه از حالت پیشرفته از اطلاعات خود بکاپ بگیرید.
ابزارهای تعمیرات موبایل

ابزارهای تعمیرات موبایل شامل انواع پیچ و مهره، چسب، ترموکوپل، گلس، الکترونیک

و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات صفحه نمایش، باتری، دوربین و … می‌باشد.

برای مثال، پیچ‌های تعمیراتی با سایز و ابعاد مختلف طراحی شده‌اند تا بتوانید به راحتی برای تعمیرات موبایل در اختیار داشته باشید.

تکنولوژی نسل چهارم
تکنولوژی نسل چهارم یا 4G، شبکه‌های بی سیم پیشرفته‌ای هستند که سرعت اینترنت را به طور چشمگیری افزایش می‌دهند.

برای تعمیرات موبایل، شما نیاز دارید تا با این تکنولوژی آشنایی داشته باشید تا بتوانید مشکلات مربوط به ارتباطات بی سیم را به راحتی حل کنید.
سخت افزار و نرم افزار

برای تعمیرات موبایل، شما نیاز دارید تا با سخت افزار و نرم افزار موبایل آشنا باشید.

به عنوان مثال، شما باید بتوانید با مدارهای الکترونیکی، صفحه نمایش، باتری، دوربین و سایر قطعات موبایل کار کنید.

همچنین برای حل مشکلات نرم افزاری، باید با سیستم عامل موبایل، اپلیکیشن‌ها و سایر نرم افزارهای مربوط به موبایل آشنا باشید.
مهارت‌های کاربردی تعمیرات موبایل
تشخیص مشکلات موبایل

تشخیص مشکلات موبایل از اولین مهارت‌هایی است که باید برای تعمیرات موبایل داشته باشید. برای تشخیص مشکلات موبایل،

باید با سخت افزار و نرم افزار موبایل آشنا باشید. همچنین باید بتوانید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مختلف، مشکلات موبایل را تشخیص دهید.

https://iranian-today.ir/%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%88/

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن